Horoskop tygodniowy 19.12. - 25.12.

19 Grudnia 2016

Przekonaj się, co przyniosą najbliższe dni!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Uda ci się spędzić więcej czasu z rodziną. Będą to wyjątkowo radosne chwile z dala od kłótni i niemiłych aluzji. Kontakt z bliskimi w święta sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i na chwilę zapomnisz o trudach dorosłego życia.

Miłość i seks: W sprawach sercowych wspaniały czas. Będąc w związku, ogranie cię fala namiętności i twój ukochany znów poczuje się atrakcyjny. Problemy, które do tej pory was dzieliły, staną się nieważne. Jesteś singielką? Nie stroń od spotkań towarzyskich i imprez. Na jednej z nich poznasz czarującego mężczyznę, z którym przetańczysz całą noc. Wasz flirt przerodzi się w coś więcej.

Kariera i pieniądze: Nabierzesz apetytu na sukces. Przestanie ci wystarczać to, co już masz, i zamarzysz o prawdziwej karierze. Pamiętaj, że nie od razu Kraków zbudowano. Pewne sprawy muszą się rozwinąć w swoim tempie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zacznie cię fascynować wszystko, co nieznane. Zainteresujesz się nowymi tematami i odkryjesz w sobie predyspozycje, o których wcześniej nie wiedziałaś. Zrobisz milowy krok w stronę osobistego spełnienia.

Miłość i seks: Masz faceta? Zauważysz, że twój ukochany nie zawsze ma na ciebie dobry wpływ. Przykre wnioski, do których dojdziesz, negatywnie wpłyną na twój stosunek do partnera. Wasza relacja znacznie się ochłodzi. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, który ci się podoba, przestanie się rozwijać. Zatrzymacie się na etapie przyjaźni i poczujesz, że mimo twoich chęci i starań już się to nie zmieni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny czas. Przedstawisz wpływowej osobie swój pomysł i okaże się on strzałem w dziesiątkę. Przed świętami dostaniesz środki na realizację swoich planów, a cały projekt ruszy z impetem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz