Horoskop tygodniowy 19.09. - 25.09.

19 Września 2016

Co przyniesie nowy tydzień? Sprawdź, co mówią gwiazdy.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Intensywny tryb życia da ci się we znaki. Będziesz przemęczona i zabraknie ci sił, by nadrobić zaległości w sprawach zawodowych. W najbliższy weekend daruj sobie imprezy i porządnie wypocznij. Relaks na łonie natury to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner nabierze ochoty na łóżkowe igraszki, niestety nie podzielisz jego entuzjazmu. Zabraknie ci werwy i inicjatywy. Zamiast się zmuszać, porozmawiaj z nim od serca. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na stonowanego Wodnika. Jego racjonalny umysł i twój ognisty temperament to mieszanka, która doskonale się uzupełni.

Kariera i pieniądze: Zwróć uwagę na sprawy finansowe. Znowu zaczęłaś wydawać pieniądze na rzeczy, które tak naprawę wcale nie są ci potrzebne. Zapanuj nad rozrzutnością, zanim będzie za późno.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Odzyskasz kontrolę nad własnym życiem. Poczujesz, że panujesz nad bieżącymi sprawami i nie potrzebujesz pomocy, a nawet wsparcia bliskich osób. W czwartek otrzymasz długo wyczekiwaną nagrodę.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner stanie się bardziej tolerancyjny względem twoich znajomych. Osoby, które do tej pory mu przeszkadzały, nawiążą z nim porozumienie. Wspólne imprezy staną się dużo przyjemniejsze, a wy przestaniecie się o to kłócić. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który będzie miał takie samo hobby jak ty. Wspólne zainteresowania staną się podstawą do zbudowania wyjątkowej relacji. Niewykluczony związek. 

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Działania, które ostatnio podjęłaś, przyniosą rezultaty i potwierdzą, że miałaś rację, stawiając wszystko na jedną kartę. Już niedługo otworzą się przed tobą drzwi do sukcesu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz