Horoskop tygodniowy 19.06. - 25.06.

19 Czerwca 2017

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Twoja relacja z przyjaciółką spod żywiołu Wody zawiśnie na włosku. Wzajemne pretensje i niedopowiedzenia staną się przyczyną niemiłej wymiany zdań. Każda z was powie o jedno zdanie za dużo. W niedzielę znajdziesz kilka powodów do uśmiechu.
Miłość i seks: W miłości świetny okres. Jeśli jesteś w związku, poczujesz się spełniona i szczęśliwa. Znajdziecie dla siebie więcej czasu i wyrozumiałości. W waszej sypialni również zrobi się milej. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji. Mężczyzna, na którego widok podnosi ci się ciśnienie, jest kimś, dla kogo warto zrobić pierwszy krok.
Kariera i pieniądze: W pracy nie wszystko pójdzie tak, jak zaplanowałaś. Jedno z zadań, które uważałaś za proste, okaże się ogromnym wyzywaniem. Nie podołasz i zawiedziesz samą siebie. Na szczęście twój przełożony będzie mniej surowym recenzentem.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Spotka cię coś miłego. Los się do ciebie uśmiechnie, a ty wreszcie uśmiechniesz się do swojego odbicia w lustrze. Polubisz siebie i uwierzysz, że możesz być naprawdę szczęśliwa.
Miłość i seks: Masz faceta? Postaw go na pierwszym miejscu, nie tylko przed samą sobą, ale i przed przyjaciółkami. Twój ukochany czuje się mało ważny. Czas to zmienić. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego często mijasz, nie przez przypadek krąży wokół ciebie. Następnym razem, gdy się spotkacie, uśmiechnij się do niego.
Kariera i pieniądze: W pracy spokój. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej radości z samego przebywania w firmie. W czwartek ktoś, kogo uważałaś za rywala, wstawi się za tobą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-24 09:53:45

Skorpion. Mój partner znalazł taką dziurę w całym, że zastanawiam się czy nie lepiej zostać samotna matką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1