Horoskop tygodniowy: Pieniądze nie będą trzymały się Koziorożca, a Panna ma szansę na miłość

19 Marca 2018

Czego spodziewać się w tym tygodniu? Przepowiednia dla 12 znaków zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W tym tygodniu zwolnij tempo. Nagromadzenie obowiązków da ci się mocno we znaki, dlatego będziesz musiała znaleźć czas na odpoczynek. W okolicach środy bądź ostrożna w podróży.

Związki i seks: Partner złoży ci nietypową propozycję. Początkowo możesz poczuć się nawet urażona, ale gdy ochłoniesz, dojdziesz do wniosku, że pomysł nie jest najgorszy. Jesteś singielką? Nie szukaj miłości na siłę. W najbliższych dniach lepiej skup się na innych sprawach.

Kariera i finanse: Nadchodzi czas intensywnego zaciskania pasa i odmawiania sobie przyjemności. Kontroluj wydatki i nie ulegaj zachciankom na zakupach.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W tym tygodniu będziesz tryskać nietuzinkowymi pomysłami. Jeden z nich wyda się szalony, ale godny rozważenia. Nie duś w sobie swojej kreatywności.

Związki i seks: Najwyższy czas otworzyć oczy. W twoim otoczeniu jest ktoś, komu bardzo na tobie zależy. Dotąd traktowałaś tę osobę jak dobrego kolegę. Spróbuj zmienić nastawienie. Masz partnera? Jego smutny nastrój zacznie cię niepokoić. Pora na szczerą rozmowę.

Kariera i finanse: W ostatnim czasie traktowałaś pracę dość pobłażliwie i twój przełożony niestety to zauważy. Będziesz musiała pracować dwa razy ciężej, żeby odzyskać jego zaufanie.

Zobacz również: Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

majka skowron
(Ocena: 5)
2018-03-21 08:59:06

Ja nie kolekcjonuje pieniedzy,ja zyje,mam to wydaje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-03-19 13:40:43

W końcu się poprawiłyście i dla Wodnika napisałyście coś innego niż tylko "oszczędzaj, bo czeka cię ciężki tydzień". ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1