Horoskop tygodniowy 19.02. - 25.02.

19 Lutego 2018

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym tygodniu.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Nie uprawiaj czarnowidztwa, bo nie służy to niczemu dobremu. W tym tygodniu postaraj się myśleć pozytywnie i nie martwić się na zapas. Zdziwisz się, jakie to proste i jakie daje efekty.
Związki i seks: Partner zacznie ci wypominać, że za dużo czasu spędzasz z koleżankami, co negatywnie odbija się na waszej relacji. Będziesz musiała przyznać mu rację. Jesteś singielką? Odezwie się do ciebie mężczyzna, o którym nigdy nie myślałaś poważnie – a jednak okaże się, że świetnie się ze sobą dogadujecie.
Kariera i finanse: Szukasz pracy? Układ planet wskazuje, że propozycja złożona przez znajomą osobę ma szansę zaowocować niezłym stanowiskiem. Dlatego nie wahaj się, by z niej skorzystać.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: To nie jest dobry czas na zmianę diety – twój organizm może sobie z tym nie poradzić. Bardzo wskazany jest natomiast ruch, szczególnie na świeżym powietrzu, o ile pogoda na to pozwoli.
Związki i seks: Masz partnera? Spraw mu jakiś drobiazg, by pokazać, ile dla ciebie znaczy. Będzie bardzo zadowolony i wkrótce postanowi ci się odwdzięczyć. Jesteś singielką? Nie daj się nabrać na czułe słówka seryjnego podrywacza. To typ faceta, który unieszczęśliwia kobiety.
Kariera i finanse: Szef może zacząć rzucać dwuznaczne teksty i robić aluzje do twojego wyglądu. Pamiętaj, by od razu wyznaczyć granicę, której nigdy nie przekroczysz. Im szybciej to zrobisz, tym prędzej się od ciebie odczepi.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 15:56:05

Hahah dobry horoskop bez wodnika ciekawe kto to napisal hahaah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1