Horoskop tygodniowy 19.01. - 25.01.

19 Stycznia 2015

Najnowsze przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoi bliscy przestają cię rozumieć? Naucz się mówić o tym, co leży ci na sercu. Ukrywając emocje, nie pozwalasz się poznać.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zda sobie sprawę, że ostatnio cię zaniedbał. Usłyszysz przeprosiny i obietnicę poprawy. Zamiast się gniewać, daj mu szansę. Twój ukochany wykorzysta ją w stu procentach. Jesteś singielką? Koniec tygodnia to czas zawierania nowych znajomości. Jedna z nich przetrwa znacznie dłużej niż możesz przypuszczać.

Kariera i pieniądze: W pracy nastaw się na uzupełnienie wiedzy i zdobądź niezbędne informacje związane z twoją firmą. Twoje kompetencje okażą się najsilniejszym punktem podczas rozmowy z szefem. Masz szansę dopiąć swego.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Osoby z rodziny będą potrzebowały twojego wsparcia. Stań na wysokości zadania i zrób wszystko, co w twojej mocy. W niedalekiej przyszłości los odpłaci ci się  tym samym i wybawi cię z kłopotów w najmniej oczekiwanym momencie.

Miłość i seks: Najbliższe dni to dobry czas na pożegnanie się z przeszłością. Raz na zawsze wyrzuć ze swoich myśli mężczyznę, z którym kiedyś coś cię łączyło. Gdy zwalczysz dawny sentyment, otworzysz się na nowe znajomości i z łatwością nawiążesz silne relacje z kimś wartościowym.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Mars doda ci odwagi podczas negocjacji z klientami. Zawrzesz atrakcyjne umowy i zyskasz uznanie szefa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-01-19 19:03:03

re: Horoskop tygodniowy 19.01 - 25.01

Bliźnięta- Ależ bym chciała, aby ten horoskop się sprawdził!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1