Horoskop tygodniowy 18.12. - 24.12.

18 Grudnia 2017

Co wydarzy się w tygodniu przedświątecznym? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku!

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz się przytłoczona obowiązkami i oczekiwaniami otoczenia. Zbuntuj się, w przeciwnym wypadku wpadniesz w dołek psychiczny i osłabniesz. Piątek to dobry dzień na przeprowadzenie poważnej rozmowy.
Związki i seks: Przyjdzie ci do głowy coś, czego nie powinnaś zrobić. Zanim rzucisz się na głęboką wodę, rozważ ewentualne konsekwencje. Czy warto ryzykować wszystko dla chwili przyjemności? Jeśli masz partnera, nie myśl, że jego skupienie i małomówność wynikają z żalu do ciebie. Jest teraz bardzo zapracowany, a w końcu ty nie musisz być przyczyną wszystkich jego stanów.
Kariera i finanse: Nie myśl o pieniądzach, tylko skup się na nauce. To twój bilet do lepszej przyszłości. Pamiętaj tylko, by nie zarywać nocy, bo to taktyka na krótką metę. Mądrze rozplanuj naukę, żeby nie musieć siedzieć nad książkami o nieludzkiej porze.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Przedświąteczny tydzień upłynie pod znakiem gonitwy za obowiązkami, prezentami i zakupami. Tłumy w sklepach zmęczą cię. Do wigilijnej kolacji usiądziesz zmęczona, ale podniosła atmosfera szybko poprawi ci humor.
Miłość i seks: Będziesz miała żal do partnera, że cię nie rozumie. Posprzeczacie się, czekają was ciche dni. Skróćcie je, od razu sobie wszystko wyjaśniając. Szkoda nerwów na niesnaski. Jesteś singielką? Życzenia świąteczne złoży ci dawno niewidziany znajomy. Będzie to miła niespodzianka. Przeciągnij waszą korespondencję, składając propozycję wspólnego spędzenia czasu przed nowym rokiem.
Kariera i finanse: Świąteczne wydatki mocno nadszarpną twój budżet. Nie powinnaś się niepokoić. Wkrótce pojawią się nowe możliwości łatwego zarobku, z których warto będzie skorzystać. Póki co nie martw się na zapas.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz