Horoskop tygodniowy 18.08. - 24.08.

18 Sierpnia 2014

Wróżka Nunila zdradza, co czeka Was w najbliższych dniach.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie słuchaj „dobrych rad” znajomych. Ktoś, kto dobrze ci życzy, niekoniecznie musi mieć rację w ważnych dla ciebie aspektach. Zaufaj intuicji, a nie popełnisz błędu.

Miłość i seks: Masz faceta? Zmotywuj swojego ukochanego do pracy nad waszym związkiem. Sama nie rozwiążesz wszystkich konfliktów. Jesteś singielką? Uważaj na mężczyznę spod znaku Lwa. Wasze ogniste temperamenty wzajemnie mogą się spalić.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zrobisz krok do przodu. Nie zboczysz z wybranej ścieżki i dokończysz ważną sprawę. Finał będzie oznaczał sukces.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Popraw swój nastrój i zrób sobie wolne od życia towarzyskiego. Wyolbrzymione problemy twoich koleżanek przytłaczają cię bardziej niż myślisz. Chwile w samotności pozwolą ci się wreszcie zrelaksować.

Miłość i seks: W miłości stań się bardziej elastyczna. Nie upieraj się przy swojej decyzji za wszelką cenę i wysłuchaj mężczyzny, na którym ci zależy. Wybierając kompromis, ocieplisz wasze wzajemne stosunki.

Kariera i pieniądze: W pracy kolejne wyzwania. Szef powierzy ci zadanie wykraczające poza twoje kompetencje. Nie rezygnuj zbyt pochopnie. Jesteś zdolniejsza niż może ci się wydawać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis...
(Ocena: 5)
2014-08-18 10:08:18

re: Horoskop tygodniowy 18.08. - 24.08.

Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1