Horoskop tygodniowy 18.07. - 24.07.

18 Lipca 2016

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie. Twój układ oddechowy zaczyna szwankować, więc jeśli palisz papierosy, jak najszybciej udaj się do specjalisty. Sama temu nie podołasz, a wsparcie profesjonalisty wzmocni twoją motywację.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej miłości. Jeśli do tej pory nie targały tobą silne uczucia, to znajdziesz się pod wpływem Wenus. Niezależnie od tego, czy jesteś singielką, czy tworzysz stały związek, twój stosunek do bliskiego mężczyzny diametralnie się zmieni. Oszalejesz na jego punkcie zarówno na polu emocjonalnym, jak i czysto fizycznym.

Kariera i pieniądze: W finansach znaczna poprawa. Nie tylko ograniczysz zbędne wydatki, ale także uda ci się cię odłożyć sporą sumę na urlop. Wreszcie nie będziesz musiała sobie niczego odmawiać.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Saturn będzie ci sprzyjał i zadba o twój nastrój oraz kondycję psychofizyczną. Niedziela to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Sprawy sercowe będą teraz dla ciebie najważniejsze. W związku poczujesz, że nic nie jest w stanie rozdzielić ciebie i partnera, ale nie osiądziesz na laurach. Dołożysz wszelkich starań, by było między wami jeszcze lepiej, i uda ci się osiągnąć ten cel. Jeśli jesteś singielką, to otworzysz się na ludzi i zawrzesz nowe znajomości. Tym razem jednak nie zabraknie ci poczucia własnej wartości i przestaniesz tracić czas na nierokujących i nudnych kandydatów.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzyko, które się opłaci. Dopniesz swego i udowodnisz ludziom, którzy w ciebie wątpili, że to ty miałaś rację. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-18 11:15:58

Hala Madrid !!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1