Horoskop tygodniowy 18.05. - 24.05.

18 Maja 2015

Co czeka Cię w tym tygodniu? Sprawdź swój horoskop!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W twoim życiu wiele się nie zmieni, ale mimo to poczujesz się spełniona i szczęśliwa. Drobne przyjemności i miłe wydarzenia będą dla ciebie wystarczającym powodem do radości. Zaczniesz się uśmiechać i cieszyć każdym dniem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zaczyna się zastanawiać, czy sprostasz roli przyszłej żony. Udowodnij mu, że radzisz sobie również w domu i w kuchni. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, wyśle ci zaskakującą wiadomość. Twoje zadnie na jego temat diametralnie się zmieni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej spokoju. Nauczysz się radzić sobie ze stresem i panować nad emocjami podczas rozmów z kontrahentami. Czwartek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twój nastrój pozostawia wiele do życzenia? Zapanuj nad chaosem w najbliższym otoczeniu. Tyczy się to zarówno spraw osobistych, jak i bałaganu w domu. Robiąc gruntowne porządki, zyskasz na wolnej przestrzeni i dobrym samopoczuciu.

Miłość i seks: W miłości więcej wrażeń. Twój partner nabierze ochoty na pieszczoty i łóżkowe igraszki. Wasze życie erotyczne rozkwitnie. Jesteś singielką? Poznasz faceta o gorącym temperamencie. Wasze spotkania z kawiarni bardzo szybko przeniosą się do sypialni. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Życie jest za krótkie, by z niego nie korzystać.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie z dala od niecodziennych wydarzeń. W okolicach środy uważaj, by nie podpisać niewłaściwego dokumentu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-05-20 21:06:31

re: Horoskop tygodniowy 18.05. - 24.05.

Jestem w szoku, ten horoskop mi sie zawsze sprawdza! W tym tygodniu już się sprawdziło :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1