Horoskop tygodniowy (17.12. - 23.12.)

17 Grudnia 2012

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!

horoskop grudzień

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Nadchodzący tydzień nie zapowiada się optymistycznie. Będziesz musiała zmierzyć się z problemami rodzinnymi i domowymi obowiązkami, które przerosną twoje siły. Czwartek to najgorszy dzień dla twojej kondycji. Zrób sobie wolne od życia i porządnie wypocznij.

Miłość i seks: Nadchodzący tydzień sprzyja flirtom i nawiązaniu romantycznych znajomości. Masz szansę poznać faceta, z którym spędzisz namiętne chwile. Barany w związku zakosztują dużo czułości i rozkoszy ze strony partnera.

Kariera i pieniądze: Kryzys w sprawach zawodowych zostanie zażegnany. Sytuacja w pracy unormuje się i stanie się stabilna. Jasny i wyraźny widok na przyszłość zmotywuje cię i napędzi do działania.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W nadchodzącym tygodniu zadbaj o zdrowie. Wspomóż się suplementami diety i unikaj zatłoczonych miejsc, zwłaszcza centrów handlowych i dyskotek. Kontakt z setkami podziębionych osób przygwoździ cię do łóżka na wiele dni.

Miłość i seks: Relacje z partnerem poprawią się. Szczera rozmowa z inicjatywy ukochanego oczyści atmosferę. Nie masz faceta? Twoje nieuzasadnione kompleksy odbierają ci pewność siebie. Skup się na swoich atutach i pozwól, by zauważyli je mężczyźni.

Kariera i pieniądze: Sprawy finansowe unormują się. Dodatkowy zastrzyk gotówki pozwoli ci uregulować zaległe rachunki i spłacić długi u znajomych. Będziesz mogła pozwolić sobie przed świętami na odrobinę luksusu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1