Horoskop tygodniowy 17.10. - 23.10.

17 Października 2016

Mamy najnowszy horoskop od wróżki Nunili dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie męcz swojego organizmu i zamiast treningów spędź wolny wieczór, czytając książkę i popijając kakao. Odpoczynek i porządna dawka magnezu dobrze ci zrobią. Ukoisz swoje nerwy, które w twoim przypadku są źródłem wszelkich dolegliwości zdrowotnych.

Miłość i seks: W twoim otoczeniu nie będzie brakowało męskiego towarzystwa, a mimo to zacznie doskwierać ci samotność. Poczujesz się nierozumiana i zaczniesz się zastanawiać, czy wybranek twojego serca jest tym, z kim chcesz być na dobre i złe. Nie podejmuj pochopnej decyzji i znajdź czas, by wszystko dokładnie przemyśleć.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym wibracje Marsa. Poczujesz w sobie siłę, by zawalczyć o sukces, i pomoże ci w tym upór oraz wiara we własne możliwości. Wkrótce osiągniesz to, o czym marzysz.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Dolegliwości zdrowotne, które ostatnio ci dokuczały, przestaną cię niepokoić. Odzyskasz siły i zaczniesz nadrabiać zaległości w codziennych obowiązkach. Czwartek to dzień zaskakującej wiadomości.

Miłość i seks: W sprawach sercowych okres dylematów. Mężczyzna bliski twojemu sercu każdego dnia będzie udowadniał, że zależy mu na tobie, ale ty wciąż będziesz rozmyślała o swoim eks. W okolicach weekendu spotkasz swojego byłego partnera przez przypadek, co jeszcze bardziej pogłębi twoją frustrację. Być może nie zamknęłaś jeszcze pewnego rozdziału w swoim życiu? Zastanów się nad tym i bądź ze sobą szczera.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych więcej spokoju. Uda ci się uregulować zaległości i nauczysz się mądrze gospodarować pieniędzmi. Koniec tygodnia to dobry czas na inwestycje. Nie bój się ryzyka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-17 17:13:43

ten horoskop zawsze mi się sprawdza hahaha :) nie wiem, z czego to wynika!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1