Horoskop tygodniowy 17.07. - 23.07.

17 Lipca 2017

Warto sprawdzić, co wydarzy się w tym tygodniu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Zrobi się szum wokół ciebie, a większość komentarzy będzie pozytywnych. Znajomi wezmą twoja stronę i wreszcie cię docenią. Jeśli uprawiasz sport, uważaj w okolicach weekendu. Wisi nad tobą widomo kontuzji.
Miłość i seks: Masz faceta? Namów go na eksperymenty w łóżku. Wasze życie seksualne stało się przewidywalne. Czemu macie nie zaszaleć? Gdy dwoje ludzi ma do siebie zaufanie, granice nie istnieją. Jesteś singielką? Przed tobą namiętny romans. Będzie gorąco, ale krótko. Miłosne uniesienie skończy się tak szybko, jak się zaczęło.  
Kariera i pieniądze: Przed tobą wyjazd w celu służbowym. Przygotuj się do niego, by nie dać plamy. Będziesz obserwowana przez osobę, która nie życzy ci najlepiej. Bądź powściągliwa, nawet jeśli innym puszczą hamulce.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach odłóż tematy związane z rodziną. Wystarczająco przejmujesz się bliskimi i warto, byś zrobiła sobie od nich wolne. W środę bądź bardziej stanowcza. Ktoś będzie chciał coś na tobie wymusić.
Miłość i seks: W miłości bez zmian, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Relacja z mężczyzną, na którym ci zależy, nie przerodzi się w związek, ale za to stanie się bardziej erotyczna. Między wami zrobi się naprawdę gorąco. Masz faceta? Spędzicie ze sobą dużo czasu i wyjdzie to wam na dobre. Nie znudzicie się sobą, a wręcz przeciwnie, rozbudzicie wzajemną tęsknotę. Wieczór spędzony osobno okaże się dla was mordęgą.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry czas. Wykorzystaj go, by przypodobać się szefowi. Niepotrzebne ci zgrzyty z przełożonym.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz