HOROSKOP: Co wydarzy się w tym tygodniu?

17 Kwietnia 2017

W jakie wydarzenia będzie obfitował ten tydzień?

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Spotkanie z osobą, z którą kiedyś łączyła cię zażyła relacja, podziała na ciebie jak remedium na smutek. Spojrzysz na pewne sprawy inaczej i staniesz się bardziej wyrozumiała wobec samej siebie. W drugiej połowie tygodnia usłyszysz na swój temat bardzo miły komplement.
Miłość i seks: Masz faceta? Partner poczuje się zagrożony. Twoje zapewnienia o szczerości i wierności przestaną mu wystarczać. Niewykluczone ostre działanie z jego story. Zrozum go, ale nie pozwalaj na zbyt wiele. Jesteś singielką? Zaczniesz fantazjować o kimś, kto nie jest dla ciebie. Zapragniesz, by twoje marzenia nabrały realnego kształtu i podejmiesz nieśmiałe kroki. Możesz spodziewać się niezłego zamieszania.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Współpracownicy będą ci życzliwi, a ich przychylność sprawi, że zaczniesz działać szybko i skutecznie. Szef będzie z ciebie zadowolony.  

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zbierz się na odwagę i porozmawiaj z bliskim, do którego masz żal. Udawanie, że wszystko jest w porządku, jedynie pogłębia ranę w twoim sercu. W czwartek uważaj w miejscach publicznych. Wisi nad tobą widmo rabunku.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie dla ciebie bardzo wyrozumiały. Zacznie ci pobłażać na każdym kroku, co okaże się dla ciebie demotywujące. Wasz związek na tym ucierpi. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno się widziałaś, prześle ci dziwną wiadomość. Trudno ci będzie się do niej ustosunkować i przede wszystkim ją skomentować. Wstrzymaj się z odpowiedzią, dopóki nie dowiesz się, o co tak naprawdę chodzi.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym wspaniały okres. Los będzie ci sprzyjał i sprawi, że sukces stanie się twoim drugim imieniem. Podnieś sobie poprzeczkę i sięgnij po więcej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz