Horoskop tygodniowy: Waga ma szansę na flirt, a Ryby - na podwyżkę!

16 Kwietnia 2018

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień, w którym do wielu spraw podejdziesz na luzie i z dystansem. Nic nie wytrąci cię z równowagi. W okolicach weekendu otrzymasz interesujące zaproszenie. Nie odmawiaj – wspaniale spędzisz czas.
Związki i seks: Będzie się działo. Znajomy, po którym byś się tego nie spodziewała, zacznie robić do ciebie maślane oczy. Trudno będzie ci się oprzeć jego urokowi. W związku też sporo zamieszania. Partner nie będzie mógł teraz oderwać od ciebie rąk.
Kariera i pieniądze: W pracy bądź profesjonalna. W tym tygodniu unikaj zwłaszcza niepotrzebnych pyskówek i słownych utarczek z przełożonym – nie wyjdzie z tego nic dobrego!

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku biorą ślub najszybciej!

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Zakupy w tym tygodniu nie poprawią ci nastroju. Przeciwnie – nie będziesz zadowolona z kupionych rzeczy i zezłościsz się na siebie, że wydałaś za dużo.
Związki i seks: Ktoś po kłótni będzie musiał pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę. Gwiazdy mówią, że w tym tygodniu tą osobą powinnaś być ty. Partner będzie umiał to docenić. Jesteś singielką? To nie jest dobry moment na rozpoczynanie związku. Najpierw lepiej poznaj mężczyznę, o którym myślisz poważnie.
Kariera i pieniądze: Szukasz pracy? Nie bój się popytać o nią wśród znajomych. Okaże się, że ktoś ma dla ciebie ciekawą propozycję. Koniecznie ją rozważ.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz