Horoskop tygodniowy 16.02. - 22.02.

16 Lutego 2015

Najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W twoim życiu pojawi się nieszczera osoba. Bądź czujna i nie ulegaj zbyt szybko emocjom. Ufając niewłaściwym ludziom, możesz bardzo dużo stracić. Okolice weekendu sprzyjają spontanicznym podróżom w nieznane.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Uważaj na swoją tendencję do flirtu. Twój ukochany zaczyna tego nie tolerować. Jesteś singielką? W najbliższych dniach staniesz się bardziej atrakcyjna dla mężczyzn. Twój nieodparty urok przyciągnie do ciebie mężczyznę spod znaku Wodnika. Temu facetowi możesz zaufać.

Kariera i pieniądze: W pracy staniesz się bardziej skupiona. Koncentracja pomoże ci podjąć dobrą decyzję w sprawie związanej z finansami twojej firmy. Twój przełożony cię nagrodzi.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Na co dzień zachowaj umiar i zdrowy rozsądek. Zbyt szybkie uleganie emocjom i impulsywne spełnianie własnych zachcianek destrukcyjnie wpływa na twoje zdrowie. W weekend daruj sobie imprezy i poświęć czas rodzinie.

Miłość i seks: W miłości dużo dobrego. Poprawisz swoje relacje z partnerem i przywrócisz romantyczną atmosferę. Jesteś singielką? Nie bój się postawić wszystkiego na jedną kartę. Mężczyzna, który się o ciebie stara, jest wart twojego poświęcenia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Koniec tygodnia to czas trudnej rozmowy z przełożonym. Waż swoje słowa i nie daj się sprowokować.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1