Horoskop tygodniowy 16.01. - 22.01.

16 Stycznia 2017

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Osoba z twojej rodziny da ci w kość. Puszczą ci nerwy i powiesz o jedno zdanie za dużo. Wasza ostra wymiana zdań zepsuje atmosferę na wiele dni. W okolicach soboty czeka cię niespodzianka. Miłe zdarzenie odrobinę poprawi ci humor.

Miłość i seks: W miłości spokojnie. W twoim związku nie wydarzy się nic, co mogłoby wprawić cię w stan niepokoju. Pod koniec tygodnia uda ci się spędzić więcej czasu z ukochanym. Jesteś singielką? Relacja z mężczyzną spod żywiołu Wody zacznie się rozwijać w dobrym kierunku. Nie przyśpieszaj jej, bo twój wybranek nie lubi czuć na sobie presji.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym światełko w tunelu. Wpadniesz na świetny pomysł, a jego realizacja zagwarantuje ci sukces. Nie trać czasu i bierz się do pracy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Uwierzysz w swoje możliwości i przestaniesz się bać o swoją przyszłość. Uświadomisz sobie, że do tej pory nie podejmowałaś niektórych działań tylko dlatego, że brakowało ci pewności siebie.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz sympatycznego mężczyznę, który urzeknie cię swoją życzliwością. Daj mu szansę. To ktoś, z kim można konie kraść. Masz faceta? Twój ukochany poczuje, że go nie wspierasz i że został sam ze swoimi problemami. Jego żale nie będą wyssane z palca. Pokaż, że jesteś jego przyjaciółką.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Nie znaczy to jednak, że możesz osiąść na laurach. Przełożony będzie cię teraz obserwował. Nie daj plamy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz