Horoskop tygodniowy 15.12. - 21.12.

15 Grudnia 2014

Wróżka Nunila odkrywa przed Wami przyszłość!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Możesz liczyć na wsparcie bliskich. Przyjaciele pomogą ci się uprać z codziennymi problemami, a ich ciepłe słowa podniosą cię na duchu. Odwdzięcz się i spraw im drobne upominki.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Będąc singielką, możesz liczyć na szczęśliwe zrządzenie losu. Twoje drogi skrzyżują się z mężczyzną, który od dawna ci się podoba. Wykorzystaj tę szansę. Masz faceta? Twój ukochany zmieni się na lepsze. Jego wzorowe zachowanie pozwoli ci zapomnieć o dawnych urazach.

Kariera i pieniądze: Szef pominie cię przy rozdawaniu premii. Nie wstydź się i poproś o uzasadnienie tej decyzji. Jeśli sama nie zawalczysz o swoje, nikt tego za ciebie nie zrobi.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Bałagan wokół ciebie negatywnie wpłynie na twoje samopoczucie. Staniesz się rozdrażniona i leniwa. Zbierz w sobie resztki siły i zrób gruntowane porządki. Zyskasz na wolnej przestrzeni i nabierzesz ochoty do działania.

Miłość i seks: Jeśli do tej pory narzekałaś na stagnację w związku, sytuacja diametralnie się zmieni. Twój partner stanie się spontaniczny, a twoje uczucia odżyją na nowo. Jesteś singielką? Koleżeńskie spotkanie ze znajomym z dawnych lat przerodzi się w randkę. Znajdziecie wspólny język, a romantyczna atmosfera sprawi, że między wami zaiskrzy.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W okolicach środy czeka cię trudna rozmowa z szefem. Nie daj się ponieść emocjom.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gościówa
(Ocena: 5)
2014-12-19 00:16:52

re: Horoskop tygodniowy 15.12. - 21.12.

Horoskop dla byka w Karierze i pieniądzach: "W okolicach środy..." super, to akurat środek tygodnia więc wszytsko jest w okolicach tego dnia :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-15 21:38:23

re: Horoskop tygodniowy 15.12. - 21.12.

ok :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1