Horoskop tygodniowy 15.08 - 21.08

15 Sierpnia 2016

Najświeższy horoskop od wróżki Nunili dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Los nie będzie cię oszczędzał, ale mimo to nie zabraknie ci optymizmu. Zmobilizujesz się i zakończysz sprawę, która spędzała ci sen z powiek. We wtorek spotka cię miłe wydarzenie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner obdarzy cię wsparciem i przekona cię, byś podjęła ważną decyzję w swoim życiu. Odważysz się i postawisz wszystko na jedną kartę. Twój związek bardzo na tym zyska. Jesteś singielką? Flirt z mężczyzną spod znaku Raka z klubu przeniesie się do sypialni. Niczego nie żałuj. Żyje się tylko raz.

Kariera i pieniądze: Zaczniesz robić to, co naprawdę lubisz i zarobisz na tym pieniądze. Twoja sytuacja zawodowa odmieni się. Będzie to milowy krok w stronę sukcesu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Znajdziesz czas na drobne przyjemności i nie zabraknie w twoim otoczeniu ludzi, którzy cię lubią i cenią. Jeden z przyjaciół poprosi cię o radę. Przemyśl dobrze całą sytuację zanim zabierzesz głos.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner przestanie cię nosić na rękach i zacznie narzekać. Nie buntuj się. Jest wiele kwestii, nad którymi powinnaś popracować. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się muzykalny mężczyzna spod żywioły Wody. Spodobasz się mu, ale nie licz na pierwszy krok z jego strony. Ten facet nie należy do seryjnych podrywaczy.

Kariera i pieniądze: W pracy trudny okres. Niewykluczone, że będziesz musiała poszukać nowego zajęcia, więc skonstruuj nienaganne CV. Czwartek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-15 10:50:44

Najlepszy jest horoskop dla barana dla singielek. Dlaczego prowadzące te stronę promuja lekkie obyczaje? Widać jaki tryb życia prowadzicie, kobietki, szanujcie sie!:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1