Horoskop tygodniowy 15.06. - 21.06.

15 Czerwca 2015

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Nadmiar codziennych obowiązków okaże się dla ciebie wyjątkowo męczący. Twoja cierpliwość się skończy, a ty rzucisz wszystko w kąt. Nie przejmuj się mnożącymi się w zawrotnym tempie zaległościami i zadbaj o siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany pozytywnie cię zaskoczy. Niestety zmiana jego zachowania nie potrwa długo. Jeśli zależy ci na trwałej metamorfozie, przeprowadź z nim szczerą rozmowę. Jesteś singielką? Zaproponuj spotkanie mężczyźnie, z którym zdarza ci się tańczyć w klubach. On czeka na twój znak.

Kariera i pieniądze: W pracy wyjątkowo spokojnie. Okolice środy sprzyjają negocjacjom z ważnymi klientami. Tym razem zdaj się na urok osobisty i życzliwy uśmiech. Popisywanie się intelektem nikogo nie zachęci.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach przemyśl minione sprawy. Skup się na sytuacjach, których nie dokończyłaś z powodu zaniedbania. Świadomość, że zamknęłaś niektóre furtki, pozytywnie wpłynie na twoją psychiczną kondycję.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie się starać i udowodni ci, że jesteś dla niego najważniejsza. Jego troska i ciepłe słowa rozwieją twoje wątpliwości. Jesteś singielką? Poznasz atrakcyjnego mężczyznę, który będzie przyciągał kłopoty. Zanim się zaangażujesz, zastanów się, czy ta znajomość nie wymaga od ciebie zbyt dużego poświęcenia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra karta. Wpływowa osoba znacząca w twojej branży zarekomenduje cię. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, a jej przebieg pozytywnie cię zaskoczy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-16 00:40:35

re: Horoskop tygodniowy 15.06. - 21.06.

sukcesy w rodzinie sie sprawdzaja... moj wujek zostal ministrem :)))))))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
lol
(Ocena: 1)
2015-06-16 14:42:48

czego?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1