Horoskop tygodniowy 15.05. - 21.05.

15 Maja 2017

Wróżka Nunila zagląda w przyszłość... Sprawdź, czego spodziewać się w tym tygodniu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Spotka cię miłe wydarzenie pośrednio związane z twoją sytuacją zawodową. Zdarzenie pozytywnie wpłynie na twoje podejście do ludzi. W drugiej połowie tygodnia zwróć uwagę na jadłospis. Pamiętaj, że jesteś tym, co jesz.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się poważniejszy. Figle i wygłupy ustąpią miejsca spokojnym rozmowom i planowaniu przyszłości. W okolicach weekendu zatęsknisz za szaleństwem. Nie rób nic pod wpływem impulsu. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który na co dzień nie lubi się wyróżniać. Choć trudno go zauważyć, to w jego sercu tkwi prawdziwy żar.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Mimo to nie przesadzaj z inwestycjami i wydatkami. W sobotę zagraj w totolotka.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Staniesz się niezwykle kreatywna. Zaczniesz się spełniać, malując, pisząc lub dekorując otaczającą cię przestrzeń. Twoje rękodzieła zrobią wrażenie na bliskich. W czwartek dopisze ci szczęście.
Miłość i seks: Masz faceta? Jego była dziewczyna zacznie dążyć do odnowienia kontaktu. Na początku ich rozmowy będą niewinne, ale trzymaj rękę na pulsie. Twój ukochany jest godny zaufania, ale jego eks niekoniecznie. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, któremu niełatwo zrobić pierwszy krok. Ośmiel go życzliwym uśmiechem. W środę Wenus będzie wam sprzyjać.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Zwróć uwagę na aparycję i ubieraj się nienagannie. Szef to doceni, a ty staniesz się jego ulubienicą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-15 16:15:49

jestem uzależniona od horoskopu na papilocie :) czekam na niego zawsze z niecierpliwością w każdy poniedziałek. jak jakaś nawiedzona hahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1