Horoskop tygodniowy 15.01 - 21.01

15 Stycznia 2018

Jaki będzie ten tydzień? Co przyniesie? Sprawdź, czego możesz się spodziewać.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Jeśli planujesz coś większego: np. remont albo przeprowadzkę, odłóż to na kolejny tydzień. W tym nie będziesz miała sił ani nastroju. Popraw sobie humor w okolicach piątku, przyjmując zaproszenie towarzyskie od interesującej osoby.
Związki i seks: Zmuś partnera, by ruszył się z kanapy. Zaplanuj dla was coś ciekawego, dzięki czemu poczujecie się jak na początku znajomości. Jesteś singielką? Zawróci ci w głowie znacznie starszy, dojrzały facet, który na tle równolatków wyda się zjawiskiem. Nie rzucaj się jednak od razu na głęboką wodę. Zachowaj zdrowy rozsądek.
Kariera i pieniądze: Możesz liczyć na nagrodę, która będzie zapłatą za trud, który wkładasz w codzienne obowiązki. Nie spodziewaj się tylko, że stanie się to codziennością. Być może to tylko epizod.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Choć dzisiejszy poniedziałek to tzw. Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku, będziesz w niezłym nastroju, co zauważą twoi bliscy i znajomi. To dobry moment, by wykorzystać tę energię na zrobienie czegoś kreatywnego.
Związki i seks: Trzeba wyjaśnić z partnerem to, co jest między wami niejasne. Nie czekaj z tym kolejnych dni, tylko zrób to jak najszybciej. Rozmowa okaże się łatwiejsza niż się spodziewasz. Nie jesteś w związku? Nie próbuj umawiać się z kim popadnie, to nie jest dobra strategia. Poczekaj, aż na horyzoncie pojawi się ktoś godny uwagi.
Kariera i pieniądze: Zatracisz się w zawodowych obowiązkach, zapominając o relaksie i własnych przyjemnościach. Najwyższy czas nieco zwolnić. Pamiętaj, że od czasu poświęcanego pracy znacznie ważniejsza jest twoja efektywność.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz