Horoskop tygodniowy 14.11. - 20.11.

14 Listopada 2016

Planując tydzień, warto wziąć pod uwagę horoskop dla swojego znaku zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji fizycznej, a mimo to dopadnie cię melancholia. To nic nadzwyczajnego, ale uważaj, by twój nastrój z refleksyjnego nie przerodził się w smutek. Pomogą ci w tym przyjaciele, więc nie stroń od spotkań towarzyskich.

Miłość i seks: W najbliższych dniach skup się na sprawach sercowych. Twoja relacja z bliskim mężczyzną zaczyna zmierzać w złym kierunku. Znajdź odpowiednią chwilę i wyjaśnij różniące was kwestie. Weekend sprzyja ważnym rozmowom. Podejmij ją w sobotę, a dojdziesz ze swoim wybrakiem do konsensusu.

Kariera i pieniądze: W pracy szczęśliwa karta. Los się do ciebie uśmiechnie i uda ci się sfinalizować umowę, od której zależy twoja zawodowa przyszłość. Pierwsza połowa tygodnia to dobry czas na podpisanie dokumentów.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz, że masz w sobie siłę, by wreszcie zacząć żyć tak, jak chcesz, a nie tak, jak wymagają tego od ciebie inni. Powiesz, co myślisz osobie, od której jesteś zależna, a wasza rozmowa o dziwo nie przerodzi się w kłótnię. Wtorek to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie spodziewaj się fajerwerków, szczególnie że ostatnio nie układało się wam najlepiej. Zamiast czekać na ruch ze strony partnera, sama zadbaj o atmosferę między wami. Jesteś singielką? W sobotni wieczór nie siedź w domu i spotkaj się z przyjaciółmi. Dzięki koleżance poznasz atrakcyjnego mężczyznę spod znaku Wagi. Jego artystyczna dusza urzeknie cię i sprawi, że następnego dnia nie będziesz potrafiła wybić go sobie z głowy.

Kariera i pieniądze: Zadbaj o sprawy finansowe już na początku tygodnia. Przeanalizuj wydatki, które cię czekają, i odłóż pieniądze na te najważniejsze. Wtorek sprzyja grom loteryjnym. Fortuna sprawi, że wpadnie ci trochę gorsza.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

misiunia
(Ocena: 3)
2017-12-14 11:10:54

Nie mogę lepiej ocenić tego horoskopu :(( Niestety mój znak zodiaku zgadza się tylko baaardzo cząstkowo. Chyba nie ma jednak równych horoskopowi ze strony: https://www.horoskop360.pl/horoskop-waga/tygodniowy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1