Horoskop tygodniowy 14.08. - 20.08.

14 Sierpnia 2017

Oto, co może wydarzyć się w najbliższych dniach.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W życiu osobistym chaos. Zaniedbasz wiele spraw, a kilka z nich odbije się echem na niedalekiej przyszłości. Trudno ci będzie uporządkować ten bałagan, ale na pomoc przyjdzie ci przyjaciółka. Doceń jej zaangażowanie i fakt, że kolejny raz poświeciła ci swój czas.
Miłość i seks: W miłości dobry okres. Jeśli jesteś w związku, zauważysz, że partner przestał się oglądać za innymi dziewczynami, a całą swoją uwagę skupił na tobie. Zrewanżuj się tym samym. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio flirtowałaś, zaprosi cię na randkę. Idąc na spotkanie, nie zapomnij o czerwonej szmince i dobrym humorze.
Kariera i pieniądze: W finansach dużo lepiej. Twoje inwestycje zaczną przynosić dochody. Sobota sprzyja grom loteryjnym. Postaw więcej niż zwykle.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Pozbędziesz się problemu związanego ze sprawami rodzinnymi i wreszcie zajmiesz się sobą. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom. Namów przyjaciółkę na szalony wypad do miasta tętniącego życiem. Beztroska zabawa dobrze wam zrobi.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz z partnerem trochę więcej czasu, ale nadal będzie ci czegoś brakować. Być może gonisz za czymś, co nie istnieje? Zastanów się nad tym. Jesteś singielką? W najbliższych dniach nie stanie się nic, co mogłoby zwiastować zmiany. I dobrze. W głębi serca nie jesteś jeszcze gotowa na stały związek.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym lepszy okres. Będziesz miała więcej zleceń, które przyniosą sporo pieniędzy. Nie zachłystuj się tym i nie osiadaj na laurach. Stać cię na dużo więcej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz