Horoskop tygodniowy 14.05. - 20.05.

14 Maja 2018

Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Masz poczucie, że coś cię w życiu omija? Zastanów się, co dokładnie cię niepokoi i spróbuj znaleźć rozwiązanie. Gwiazdy podpowiadają, że na początek powinnaś skupić się na jednym celu.
Związki i seks: Z partnerem trudno będzie ci się teraz dogadać. Okaże się, że w ważnej sprawie reprezentujecie zupełnie dwa różne punkty widzenia. Będzie to pewien problem wymagający pilnego rozwiązania. Singielki nie spotkają teraz wielkiej miłości, ale nie zabraknie im okazji do flirtów.
Kariera i finanse: Wielkie plany związane z dużymi wydatkami będziesz musiała teraz odłożyć – są poza twoim zasięgiem. Zacznij oszczędzać, a sytuacja zmieni się na twoją korzyść szybciej, niż myślisz.

Najgorsi & najlepsi mężowie według znaków zodiaku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach może cię dotknąć huśtawka nastrojów. Raz będziesz w euforii, by za chwilę zasmucić się z byle powodu. W trudnych momentach zadzwoń do przyjaciółki.
Związki i seks: Daj w końcu szansę chłopakowi, który wydaje się nie być w twoim typie, ale jest wyjątkową i bardzo wartościową osobą. Czas pokaże, co będzie z tej znajomości. Masz partnera? Gwiazdy radzą, by najbliższy weekend spędzić we dwoje, poza miastem.
Kariera i finanse: Rozmowa z szefem na temat twojej sytuacji w firmie nic nie dała? Zaczekaj i za jakiś czas wróć do negocjacji. Warto w tym czasie zdobyć kilka dodatkowych punktów, realizując ważny projekt.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-14 11:25:31

Zacznijcie zatrudniać do pisania tych bzdur ludzi znających język polski...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1