Horoskop tygodniowy 14.03. - 20.03.

14 Marca 2016

Co czeka cię w najbliższych dniach? Odpowiedź znajdziesz w horoskopie.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie będziesz się nudzić. Twoje kontakty towarzyskie rozkwitną, a ty z trudem znajdziesz czas na domowe obowiązki. Nie przejmuj się bałaganem. W życiu są ważniejsze sprawy niż odkurzony dywan.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Będąc w związku, uda ci się pogodzić swoje życie zawodowe z miłosnym, a partner przestanie ci zarzuć, że go zaniedbujesz. Jesteś singielką? Twoje drogi skrzyżują się z kimś, z kim kiedyś coś cię łączyło. Daj szansę tej znajomości. Czasami ludzie się zmieniają.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej obowiązków. Będziesz musiała robić kilka rzeczy naraz i nikt ci w niczym nie pomoże. Porozmawiaj z szefem o podwyżce. Należy ci się ona od dawna.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie ogromny potencjał. Uświadomisz sobie, że do tej pory marnowałaś energię, żyjąc minimalistycznie i zajmując się błahymi sprawami. Zaczniesz działać i odważysz się wziąć udział w poważnym przedsięwzięciu.

Miłość i seks: W miłości dni pełne romantyzmu. Będąc singielką, zawrzesz znajomość z mężczyzną, który traktuje kobiety jak księżniczki. U jego boku spędzisz niezapomniane chwile. Masz faceta? Twój partner przejdzie metamorfozę i zmieni stosunek do ciebie. Usłyszysz z jego ust wiele komplementów i poczujesz się dowartościowana.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja zawodowa poprawi się. Koniec tygodnia sprzyja inwestycjom. Zaryzykuj, a zgarniesz fortunę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz