Twój horoskop tygodniowy ♥

13 Listopada 2017

Co przyniesie ten tydzień? W jakie wydarzenia będzie obfitował? Dowiedz się ze swojego horoskopu.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii. Dobra forma i pozytywne myślenie pomogą ci wytrwać w trudnych chwilach. W drugiej połowie tygodnia nabierzesz ochoty do zabawy. Zrób się na bóstwo i zaszalej. Weekendowy reset myślowy dobrze ci zrobi.
Miłość i seks: W miłości wpływ Marsa. Jego waleczna natura wpłynie na ciebie bojowo. Odważysz się zawalczyć o to, co straciłaś przez zaniedbanie. Na początku nie będzie łatwo. Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się niezdobytą twierdzą i odgrodzi się od ciebie murem. Twój seksapil rozbije go w drobny pył, ale stopniowo. Daj sobie czas. Wkrótce osiągniesz swój miłosny cel.
Kariera i pieniądze: W pracy zajmiesz się tym, czym zwykle, ale tym razem będziesz musiała stawić czoła nowym wyzwaniom. Poradzisz sobie śpiewająco.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Przed tobą nie najlepszy tydzień. Będziesz osowiała i stracisz ochotę do zabawy. W drugiej połowie tygodnia zawiedziesz się na bliskiej osobie. W weekend uda ci się wyjaśnić sprawę. Okaże się, że ty również nie byłaś bez winy.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Twoją uwagę zwróci zwariowany Baran. Jego uwodzicielski uśmiech i poczucie humoru sprawią, że nie tylko ty znajdziesz się pod jego urokiem. Będziesz musiała rywalizować – i to z własną przyjaciółką. Szykuj się na wojnę. Masz faceta? Rozdzielcie między sobą domowe obowiązki. W przeciwnym wypadku nigdy nie przestaniecie się kłócić. W niedzielę pojedźcie razem na wycieczkę rowerową. Na przekór jesiennej aurze!
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Będziesz musiała wydać trochę pieniędzy, ale mądrze nimi rozdysponujesz. W sobotę zagraj w totolotka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

rodzynka
(Ocena: 3)
2017-12-12 13:59:44

Nie no, naprawdę nietrafiony horoskop. Nie sprawdziło mi się nic z istotnych rzeczy. Najlepszy horoskop jaki znam to https://www.horoskop360.pl/horoskop-byk/tygodniowy i tylko jemu wierzę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1