Horoskop tygodniowy 13.06 - 19.06

13 Czerwca 2016

Przeczytaj swój horoskop, który ułożyła nasza wróżka Nunila.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Bieżące sprawy będą ci się układały pomyślnie i nie zabraknie okazji do zabawy. W okolicach środy zobaczysz się z osobą, z którą od dawna nie miałaś kontaktu. Wasze spotkanie będzie bardzo miłym przeżyciem.

Miłość i seks: W miłości marazm. Poczujesz, że twój partner myśli tylko o sobie i zaniedbuje twoje potrzeby. Zaczniesz na poważnie rozważać rozstanie. Jesteś singielką? W najbliższych dniach nie wydarzy się nic, co mogłoby zmienić twoją sytuację. Pod koniec tygodnia dostaniesz wiadomość, która cię rozczaruje. Uzbrój się w cierpliwość i postaraj się nie zwariować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Będziesz odnosić sukcesy i zarabiać godziwe pieniądze. Twoja sytuacja materialna diametralnie się zmieni.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą czas zmian. Radykalność podjętych działań odrobinę cię przerazi, ale wydarzenia z początku tygodnia utwierdzą cię w fakcie, że podjęłaś słuszną decyzję. Okolice weekendu sprzyjają podróżom w rodzinne strony.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz się szczęśliwa w swoim związku i przestaniesz odczuwać jakiekolwiek wątpliwości. Twój partner otworzy się przed tobą i zaufa ci jak prawdziwemu przyjacielowi. Jesteś singielką? Okres czekania na miłość zakończy się happy endem. Poznasz kogoś, kto spełni wszystkie twoje oczekiwania. Wreszcie właściwie ulokujesz swoje uczucia.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Pod koniec tygodnia czeka cię rozmowa z szefem. Nie stresuj się, jej przebieg pozytywnie cię zaskoczy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-06-14 08:47:40

re: Horoskop tygodniowy 13.06 - 19.06

i znowu dla byka horoskop od czapy, same bzdury, a zwłaszcza to ,,okres czekania na miłość zakończy się happy endem... itd itp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-13 21:44:11

re: Horoskop tygodniowy 13.06 - 19.06

Polecam bardzo Uber, pierwszy przejazd z tym kodem za darmo o wartości 45 zł! kod: 4r49kawcue

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-13 17:36:49

re: Horoskop tygodniowy 13.06 - 19.06

Nie rozumiem dlaczego w większości waszych artykułów powtarzają się błędy ortograficzne. TO BOLI. Zróbcie coś z tym, bo to żałosne- albo zmieńcie te redaktorzyny albo zatrudnijcie korektora który się zna. Dla jasności- znalazłam błąd w tekście dla bliźniąt- ciekawe czy chociaż się ogarniecie i domyślicie o co chodzi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1