Horoskop tygodniowy 13.04. - 19.04.

13 Kwietnia 2015

Najnowsze przepowiednie od wróżki Nunili.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: To dobry czas dla spraw rodzinnych. Uda ci się zachować spokój podczas burzliwych dyskusji i dogadasz się z rodzicami w ważnej kwestii. Ciepło domowego ogniska stanie się twoim lekarstwem na smutek.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni nie wniosą nic nowego. Możesz za to liczyć na więcej uwagi ze strony partnera. Jesteś singielką? Wysłuchaj rad koleżanki i zmień swój sposób uwodzenia. Podrywanie na „kumpelę” pozwala ci pokonać bariery, ale już na samym stracie zabija pożądanie.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Twoje rozwiązania okażą się niezwykle skuteczne. Przełożony zacznie rozpatrywać twój awans.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz się dobrze w swojej skórze. Zadowolenie z wyglądu doda ci pewności siebie w kontaktach międzyludzkich. Czwartek to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Skupisz się na sprawach sercowych i zaczniesz podchodzić do mężczyzn bardzo emocjonalnie. Drobne niepowodzenia na tym polu urosną do patowych sytuacji, które będą cię kosztować bardzo dużo nerwów. Może warto zachować dystans? Ktoś ci bliski reaguje zupełnie inaczej niż ty. Warto spojrzeć na sprawę oczami drugiej osoby.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym kolejne wyzwanie. Mimo zmęczenia, weź udział w tym projekcie. Okaże się łatwiejszy niż sądziłaś.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-13 21:46:53

re: Horoskop tygodniowy 13.04. - 19.04.

Bez przepowiedni od wróżki Nunili nie wiedzialabym jak zyc!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1