Horoskop tygodniowy 13.03. - 19.03.

13 Marca 2017

Nadszedł nowy tydzień. Co przyniesie?

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Zacznie ci czegoś brakować, ale łatwo nie znajdziesz odpowiedzi. Będziesz szukać i błądzić, a twoją irytację pogłębi fakt, że bliscy cię nie rozumieją. W weekend spotka cię miła niespodzianka związana z finansami.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zajmie się swoimi sprawami i da ci więcej przestrzeni. Będziesz mogła zrobić remanent w życiu i wreszcie za nim zatęsknisz. Cała sytuacja wyjdzie ci na dobre. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, którego pasją jest taniec. Spędzisz z nim uroczy wieczór, który stanie się początkiem wspaniałej przygody.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej wyzwań. W drugiej połowie tygodnia uważaj na szefa. Przełożony będzie szukał kozła ofiarnego. Nie daj się wmanewrować w sprawę, z którą masz niewiele wspólnego.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Planety będą ci sprzyjały, zwłaszcza waleczny Mars. Jego wpływ sprawi, że staniesz się bardziej asertywna i przestaniesz godzić się na to, co nie jest ci na rękę. Czwartek to twój szczęśliwy dzień. Weź udział w konkursie związanym z twoim hobby.
Miłość i seks: W miłości dużo dobrego, zwłaszcza jeśli do tej pory narzekałaś na samotność. W twoim otoczeniu pojawi się zodiakalny Skorpion, którego zachwycisz swoim intelektem. Wasza pierwsza rozmowa zrobi na was obojgu wrażenie. Masz faceta? Uda cię wam szczerze porozmawiać. Wyjaśnicie sobie wiele kwestii i oczyścicie atmosferę. W piątkowy wieczór w waszej sypialni zapłonie ogień namiętności.
Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Uzbrój się w cierpliwość i powstrzymaj od wydatków, które nie są konieczne. Wkrótce wszystko wróci do normy.  

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz