Horoskop tygodniowy 13.02. - 19.02.

13 Lutego 2017

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku. Co przyniesie ten tydzień?

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz próbowała zatuszować swój brak wiedzy. Ktoś się zorientuje, że lawirujesz, i nie omieszka  tego skomentować. Wyciągnij wnioski i następnym razem, gdy nie będziesz czegoś wiedzieć, po prostu o tym powiedz.

Miłość i seks: W miłości dobry okres, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Zawrzesz ciekawą znajomość z dowcipnym mężczyzną, która zacznie się rozwijać w kierunku związku. Nie bój się zaangażować. Masz faceta? Przed wami udany tydzień. Jedyne, na co musisz uważać, to swój cięty język. Pod wpływem impulsu możesz niepotrzebnie urazić swojego ukochanego.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Zaczniesz odczuwać marazm i niechęć do współpracowników. W weekend koniecznie naładuj akumulatory.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii i zmotywujesz się do rzeczy, które wcześniej były dla ciebie nieosiągalne. W weekend możesz się spodziewać wizyty miłego gościa. Miej w zanadrzu małe co nieco.

Miłość i seks: W miłości spokojnie. Nie wydarzy się nic wyjątkowego, ale nie znaczy to, że poczujesz się samotnie. Wręcz przeciwnie – nie zabraknie wokół ciebie męskiego towarzystwa. Romantyczny Wodnik zacznie zabiegać o twoje względy. Jego piękny uśmiech sprawi, że trudno będzie ci się mu oprzeć.

Kariera i pieniądze: W pracy nie porywaj się z motyką na słońce. Nie będziesz teraz w formie, a nawet mały błąd może być brzemienny w skutkach. Bądź skupiona i rób swoje.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz