Twój horoskop tygodniowy

12 Grudnia 2016

Wróżka Nunila przepowiada przyszłość dwunastu znakom zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Siedzący tryb życia da ci się we znaki. Poczujesz się cięższa, a wieczorami zacznie ci dokuczać ból pleców. Aktywność fizyczna to jedyne lekarstwo na twoje dolegliwości. Nie zasłaniaj się brakiem czasu i zapisz się na fitness.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zajmie się swoimi sprawami i da ci więcej luzu. Zamiast się cieszyć, poczujesz się odstawiona na boczny tor. Pod wpływem impulsu zachowasz się nieodpowiednio, by zwrócić na siebie jego uwagę. Niewykluczona kłótnia. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, który ci się podoba, zacznie zmierzać w innym kierunku. Jak najszybciej zainterweniuj. Taka relacja nie jest ci potrzebna.

Kariera i pieniądze: Zdarzenie z początku tygodnia sprawi, że spojrzysz na swoją karierę z innej perspektywy. Zauważysz błędy, które do tej pory popełniałaś, i zmienisz swoją taktykę. Będzie to krok w stronę zawodowego sukcesu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć więcej czasu rodzinie. Twoi bliscy będą potrzebować twojej pomocy. Weekend spędź spokojnie, najlepiej w domowym zaciszu. Twój organizm potrzebuje regeneracji.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasza miłość z każdym dniem będzie coraz silniejsza, a mimo to nad waszym związkiem pojawią się czarne chmury. Pewne sprawy zaczną się wymakać spod kontroli, więc nie oglądaj się na partnera i pierwsza zainterweniuj. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio prowadziłaś pasjonującą dyskusję, napisze do ciebie. Tym razem bądź bardziej kokieteryjna. Zamiast się sprzeczać – flirtuj, a skradniesz jego serce.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz ciekawą propozycję zawodową. Niewiele będzie ona miała wspólnego z twoim wykształceniem i doświadczeniem, ale nie zrazi cię to. Wręcz przeciwnie: twój apetyt na nowe doznania i wrażenia przekona cię do podjęcia zaskakującej decyzji.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz