Horoskop tygodniowy 12.09. - 18.09.

12 Września 2016

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie kolejny tydzień września?

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Odkryjesz w sobie nowy talent. Zaczniesz się spełniać w dziedzinie, która wcześniej cię nie interesowała, i polubisz siebie za to. Twoje problemy z utrzymaniem dobrego nastroju znikną. Będziesz tryskać humorem i energią.

Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat własnej przestrzeni. Każdemu należy się miejsce tylko dla siebie dosłownie i w przenośni. Warto mieć swoją samotnię, by móc przemyśleć ważne sprawy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio prowadziłaś ciekawią dyskusję, znów pojawi się na twojej drodze. Nie myśl, że to przypadek. Ten facet zadurzył się w tobie.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Twoja kariera ruszy z miejsca i choć nie wydarzy się nic spektakularnego, to pod skórą będziesz czuła, że już niedługo osiągniesz prawdziwy sukces. Intuicja cię nie zawiedzie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zastanów się, co jest teraz dla ciebie naprawdę istotne, i na tym się skup. Nie jesteś w stanie zapanować nad każdym aspektem życia, mając rozdrobnione myśli i robiąc tysiąc rzeczy naraz. Warto poświęcić uwagę czemuś szczególnemu, a potem zająć się przyziemnymi sprawami.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzisz z nim wspaniały tydzień. Nie oznacza to, że przestaniecie się kłócić. Drobne sprzeczki nie są niczym nadzwyczajnym, zwłaszcza gdy jedna ze stron jest emocjonalna. Przyjmij to jako cechę waszego związku. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym byłaś na randce, zaproponuje ci kolejne spotkanie. Zgódź się, ale tym razem przejmij inicjatywę. Ten facet ma bzika na punkcie pewnych siebie kobiet.

Kariera i pieniądze: Unikaj negocjacji z ważnymi klientami. Będziesz rozkojarzona, a twoja dekoncentracja zostanie odebrana jak niekompetencja. Nie warto psuć sobie opinii.

Zobacz również: Jaka jest Twoja najskrytsza wada? Wszystko zależy od... znaku zodiaku!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

wtf
(Ocena: 5)
2016-09-17 15:50:35

A gdzie wężownik? XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-12 19:32:23

Głupie horoskopy ja mam, ze facet nie oprze się na imprezie urokowi kolezanki, a ona ze ma zrobic się na bostwo i isc na imprezę. :d Nie czytam już horoskopów i nie ide na impreze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1