Horoskop tygodniowy 12.06. - 18.06.

12 Czerwca 2017

Wróżka Nunila zagląda w przyszłość... Co wydarzy się w tym tygodniu?

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Przejrzysz na oczy i zobaczysz rzeczy takimi, jakie są. To będzie dobra zmiana. W okolicach weekendu uważaj w podróży. Możesz paść ofiarą kieszonkowca.
Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was kolejna szczera rozmowa. Tym razem pierwsza posłuchaj tego, co twój ukochany ma do powiedzenia. Zaskoczy cię jeden fakt. Jesteś singielką? Spodobasz się atrakcyjnemu i dobrze sytuowanemu mężczyźnie. Trudno będzie ci uwierzyć, że ten facet ma czyste intencje. I słusznie. Uważaj na niego. To diabeł w owczej skórze.  
Kariera i pieniądze: W finansach dużo lepiej. Wreszcie zaczniesz zarabiać tyle, na ile zasługujesz. W sobotę zagraj w totolotka. Fortuna sowicie cię nagrodzi.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Wyjdziesz z letargu i nabierzesz ochoty do działania. W pierwszej połowie tygodnia ktoś, komu do tej pory nie ufałaś, okaże się wobec ciebie szczery i życzliwy. Im bliżej weekendu, tym więcej towarzyskich spotkań. Na jednym z nich poznasz kogoś ciekawego.
Miłość i seks: Masz faceta? Dojdzie między wami do sprzeczki. Zanim kolejny raz obrócisz wszystko w żart, zastanów się, czy wasze zachowanie jest normalne. Warto zadbać o miłą atmosferę, zwłaszcza gdy w grę wchodzą uczucia. Jesteś singielką? Nie ignoruj spojrzeń nieśmiałego Bliźniaka. Ten gest z jego strony to dla innego faceta niemalże nachalny podryw. Daj mu zielone światło.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W okolicach środy uważaj na szefa. Będzie szukał kozła ofiarnego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz