Horoskop tygodniowy: Wagę czeka romantyczna kolacja, a Byk dostanie szansę na awans

12 Marca 2018

Już wiemy, co czeka Cię w najbliższych dniach! Poznaj swój horoskop.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz nadchodzącą wielkimi krokami wiosnę, zacznie cię rozpierać energia i chęć do działania. Jak to spożytkować? Zapisz się na siłownię, pobiegaj albo wybierz się na rowerową wycieczkę.
Miłość i seks: Na horyzoncie pojawi się kłótnia z partnerem, którą prawdopodobnie sama sprowokujesz. Uważaj jednak z oskarżeniami, bo tym razem intuicja może cię zawieść, a wypowiedzianych w gniewie słów nie da się cofnąć. Jeśli jesteś singielką, zwróć uwagę na blondyna, który pojawi się w twoim otoczeniu.
Kariera i pieniądze: Pieniądze raczej się ciebie nie trzymają, ale w tym tygodniu będą miały szczególną skłonność do znikania. Jeśli chcesz uniknąć dziury budżetowej, lepiej unikaj galerii handlowych i odwiedzin w sklepach internetowych.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Nadchodzi czas sprzyjający pojednaniu. Jeśli jesteś pokłócona z przyjaciółką albo nie możesz porozumieć się z rodzicami, w najbliższych dniach spróbuj wyciągnąć rękę do zgody. Tym razem prawdopodobnie nie zostanie odtrącona.
Miłość i seks: Znudziło cię życie singielki? Spróbuj wziąć sprawy w swoje ręce i przejąć inicjatywę. Nie wstydź się podejść do przystojniaka spotkanego na imprezie, bo gwiazdy będą sprzyjać zawieraniu nowych, bardzo interesujących znajomości. Jesteś w związku? Zacznij więcej rozmawiać z partnerem.
Kariera i pieniądze: W pracy możesz otrzymać ciekawą propozycję od przełożonego. Realizacja zadania będzie wymagała sporo wysiłku, ale zaowocuje nie tylko niezłą premią, ale również szansami na awans.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2018-03-14 16:48:13

Nareszcie nie trzeba przeklikiwac sie przez kilka stron!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1