HOROSKOP: Co wydarzy się w tym tygodniu?

12 Lutego 2018

Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz się przytłoczona problemami, o których ostatnio opowiadali ci krewni i znajomi. Pamiętaj, że za nikogo nie przeżyjesz życia. W sobotę otrzymasz wiadomość dotyczącą ważnej dla ciebie sprawy.
Związki i seks: Partner żąda dowodu miłości? Nie ulegaj jego naciskom, tylko z nim o tym szczerze porozmawiaj. Nigdy nie warto robić nic wbrew sobie. Jesteś singielką? Chłopakowi, który ci się naprzykrza, wyznacz granice. Następnym razem, gdy zrobi coś, przez co nie będziesz czuła się komfortowo, zareaguj od razu.
Kariera i finanse: Nie szalej na zakupach – gdy raz się zapomnisz, może się okazać, że wydałaś pieniądze przeznaczone na ważne sprawy. Nadszedł czas oszczędności.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W tym tygodniu poczujesz, że otoczona jesteś przyjaciółmi, na których możesz liczyć. Będzie ci lżej z tą świadomością. W sobotę bliska osoba zwróci się do ciebie z prośbą o pomoc. Nie odmawiaj bez zastanowienia.
Związki i seks: Staniesz się podejrzliwa względem partnera. Będziesz nieufna i przekonana, że robi coś za twoimi plecami. Pamiętaj, by nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Jesteś singielką? Nie zarzucaj sieci tam, gdzie nie czujesz się dobrze i komfortowo. Drugiej połowy szukaj w środowisku godnym zaufania.
Kariera i finanse: W tym tygodniu czeka cię sporo pracochłonnych zajęć. Zdenerwujesz się, że trzeba na nie poświęcić tyle czasu. Postaraj się opanować.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-02-12 03:52:09

Te cholerne głośne włączające się same reklamy przechodzą wszelkie pojęcie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-12 18:46:49

Zainstaluj adblock :) Nie bedzie problemu ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1