Horoskop tygodniowy 11.12. - 17.12.

11 Grudnia 2017

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz czuła się dowartościowana i pewna siebie. Ta dobra passa będzie trwała dłuższy czas i nie przerwie jej nawet ostra wymiana zdań z pewną zarozumiałą osobą. Wreszcie zrozumiesz, że słowa innych nie mają znaczenia.
Związki i seks: Partner sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, a twoja wysoka samoocena przełoży się na aktywność w sypialni. Czekają was bardzo przyjemne chwile. Jesteś sama? Nie dołuj się z powodu bycia singielką, bo otacza cię wiele wspaniałych osób, podczas gdy niejedna twoja koleżanka tkwi w związku bez przyszłości. Ciesz się tym, co masz, a jeśli chodzi o miłość, to pamiętaj, że może pojawić się w każdym momencie!
Kariera i pieniądze: Wpadnie ci dodatkowa kasa, którą będziesz chciała wydać od razu. Nie rób tego. Przyjemności są ważne, ale wkrótce czekają cię inne, poważniejsze wydatki. Święta nadejdą szybciej, niż przypuszczasz.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Zamiast planować szalony weekend, który zamierzasz spędzić poza domem, pozwól sobie na porządny odpoczynek. Naładujesz akumulatory, nabierzesz dystansu do różnych spraw, odsapniesz. Twój organizm tego potrzebuje.
Miłość i seks: W twoim związku nie będzie działo się dobrze. Powodem będą twoje wygórowane oczekiwania względem partnera. Odpuść trochę. On i tak dwoi i się troi, żeby sprostać twoim wymaganiom. Jesteś sama? Zastanów się, czy przyczyną twojej przedłużającej się samotności nie jest zbyt wysoko zawieszona poprzeczka.
Kariera i pieniądze: Kończą ci się oszczędności. To niedobry sygnał przed zbliżającymi się świętami. Masz jeszcze czas, by zdobyć trochę grosza. Popytaj wśród znajomych, czy nie słyszeli o jakiejś pracy dorywczej. Będziesz miała sporo szczęścia w tym temacie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ksenia
(Ocena: 4)
2017-12-12 12:26:57

Szczerze mówiąc, nie ze wszystkim się zgadzam. Widziałam bardziej dopasowane do mojego znaku zodiaku horoskopy np. https://www.horoskop360.pl/horoskop-baran/tygodniowy Ten jest dużo bardziej rzetelny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1