Horoskop tygodniowy 11.09. - 17.09.

11 Września 2017

Co wróżka Nunila przepowiada na najbliższe dni?

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Będziesz się wysypiać, a mimo to zabraknie ci energii. Spadek formy pokrzyżuje ci większość planów. W wolnych chwilach zamiast robić coś na siłę, zajmij się hobby, które nie wymaga aktywności fizycznej.
Miłość i seks: W miłości świetny okres, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Będziesz rozchwytywana, a energiczny Strzelec oszaleje na twoim punkcie. Dostaniesz od niego zaskakującą wiadomość na pograniczu listu miłosnego i dwuznacznej propozycji. Masz faceta? Partner zmieni do ciebie podejście i stanie się kimś naprawdę bliskim. Poczujesz, że dzielisz życie z kimś, kto jest twoim kochankiem i zarazem przyjacielem. Weekend spędźcie we dwoje.
Kariera i pieniądze: Odniesiesz mały sukces. Twój przełożony pochwali cię i zaskoczysz samą siebie, jak bardzo cię to ucieszy. W drugiej połowie tygodnia będziesz miała więcej zleceń. Przyłóż się.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Twoja pewność siebie spadnie. Codzienne sukcesy ci nie wystarczą i dojdziesz do smutnych wniosków. W weekend spotka cię coś miłego, a wokół ciebie nie zbraknie wesołych ludzi. Twój nastrój poprawi się.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszej sypialni zrobi się ciekawiej. Twoje libido wróci do normy, a partner nabierze ochoty, by zrobić coś, na co zawsze miał chęć. Jedno jest pewne – będzie gorąco. Jesteś singielką? Poznasz interesującego Lwa. Już od pierwszej rozmowy poczujesz, że wasza znajomość zmierza w kierunku romansu. Nie walcz z tym. W życiu ważne są tylko chwile.
Kariera i pieniądze: Będziesz miała mniej pracy. Osoba, z którą dzielisz się obowiązkami, wesprze cię. W drugiej połowie tygodnia bądź przygotowana na wszystko. Twój szef bardzo cię zaskoczy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz