Horoskop tygodniowy 11.07. - 17.07.

11 Lipca 2016

Co wywróżyła Wam na ten tydzień wróżka Nunila? Warto się przekonać!

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą intensywny tydzień. Będziesz musiała zająć się sprawami, które nie sprawiają ci przyjemności, ale są konieczne. W drugiej połowie tygodnia spotka cię miła niespodzianka związana z życiem towarzyskim.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. W związku wreszcie poczujesz, że możesz liczyć na swojego partnera w stu procentach i odważysz się zrobić krok do przodu. Twój związek się zmieni. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Raka. Ten facet od dawna kręci się wokół ciebie. Rozpoznasz go po zaraźliwym uśmiechu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czas zbierania plonów. Twoja wytężona praca zacznie przynosić rezultaty, czego owocem będzie większa suma na koncie. Twoja sytuacja materialna wreszcie będzie satysfakcjonująca.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz miała czas i ochotę rozwijać swoje talenty. Zaczniesz się spełniać, tworząc rzeczy zarówno ładne, jak i funkcjonalne. W pierwszej połowie tygodnia uda ci się także dojść do porozumienia w sprawie związanej z finansami.

Miłość i seks: Masz faceta? Zanim wypomnisz partnerowi kontrowersyjne fakty ze swojej przeszłości, zastanów się, czy sama byłaś i jesteś święta. Masz niejedno na sumieniu i nie zapominaj o tym. Jesteś singielką? W twoim życiu pojawi się ktoś interesujący. Będzie to mężczyzna, z którym kiedyś już cię coś łączyło. Tym razem wam się uda.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W okolicach środy unikaj konfrontacji z przełożonym, natomiast piątek to dobry dzień na szczerą rozmowę z szefem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ryby
(Ocena: 5)
2016-07-11 11:34:34

Gry hazardowe...poważnie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-11 06:57:14

Koziorożec: Twoją mocną stroną będzie zdroworozsądkowość, a co to?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1