Horoskop tygodniowy: Byk pójdzie na randkę w ciemno, a Waga będzie mieć powody do płaczu

11 Czerwca 2018

Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Usłyszysz pod swoim adresem sporo komplementów, co wprawi cię w dobry nastrój i zapewni niezłe samopoczucie do końca tygodnia. Wreszcie uwierzysz w siebie, a twoja samoocena wzrośnie.
Związki i seks: Problemy w twoim związku biorą się z tego, że nie mówisz wprost o tym, co czujesz. Najwyższy czas otworzyć się przed partnerem. Jesteś singielką? Drobna zmiana w wyglądzie sprawi, że poczujesz się atrakcyjna i mężczyźni to zauważą. Czeka cię sporo adoracji z ich strony.
Kariera i finanse: Dobra passa w kwestiach związanych z pracą i pieniędzmi potrwa do końca tygodnia. Zyskasz w oczach pracodawcy, a twoja sytuacja finansowa wreszcie się ustabilizuje.

Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Połowa czerwca będzie czasem intensywnego wysiłku, który – co ciekawe – sprawi ci wiele przyjemności. W okolicach weekendu przez twoją nieuwagę coś może pójść nie tak, jak sobie zaplanowałaś.
Związki i seks: Ktoś postanowi umówić cię na randkę w ciemno. Gwiazdy wskazują, że spotkanie przebiegnie w przyjemnej atmosferze, choć niekoniecznie będzie z tego związek. Masz partnera? Zaplanujcie sobie popołudnie w kinie albo w kawiarni. Wasza relacja bardzo na tym zyska.
Kariera i finanse: Marzą ci się zawodowe wyzwania? Porozmawiaj na ten temat z pracodawcą. Zasygnalizuj, że jesteś gotowa, żeby rzucić się na głęboką wodę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-11 16:03:23

Super cieszę się że pójdziesz na randkę :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1