Horoskop tygodniowy 11.04. - 17.04.

11 Kwietnia 2016

Przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka będzie potrzebowała wsparcia. Znajdź dla niej czas i przedstaw swój punkt widzenia. Twoje rady okażą się bezcenne, a fakt że jej pomogłaś pozytywnie wpłynie na twój nastrój.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie będziesz mogła na niego narzekać. Twój partner stanie na wysokości zadania i udowodni ci, że jest zarówno opiekuńczy jak i odpowiedzialny. Jesteś singielką? Twój eks zacznie szukać z tobą kontaktu. Nie spotykaj się z nim tylko dlatego, że dręczą cię wyrzuty sumienia. Masz prawo do nowego życia.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zadbaj o sprawy materialne. Problemy z płynnością finansową odbijają się echem na innych dziedzinach życia. Zastanów się gdzie popełniasz błąd i spróbuj temu zaradzić.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie będziesz mogła narzekać na brak zajęć. W twoim życiu będzie się działo, a ty zaczniesz czerpać energię ze wszystkich napotkanych sytuacji. Weekend sprzyja podróżom. Pokonaj lenistwo i pojedź w góry.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner przestanie czuć się komfortowo w waszym związku. Być może źródłem problemu jest twoją skłonność do flirtu? Ciesz się faktem, że jesteś atrakcyjna, ale nie wykorzystuj tego, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą uczucia innych. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się mężczyzna spod znaku Ryb. Daj szansę tej znajomości. Może przetrwać dłużej niż myślisz.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Czwartek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną. Przygotuj się na nią, nie zapominając o nienagannym stroju. Twój wizerunek będzie dobrą kartą przetargową.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz