Horoskop tygodniowy 10.11. - 16.11.

10 Listopada 2014

Wróżka Nunila już wie, co cię czeka w najbliższym tygodniu. Sprawdź!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. W okolicach piątku spotka cię niemiła sytuacja, która wytrąci cię z równowagi. Trzymaj nerwy na wodzy i udowodnij samej sobie, że nad wszystkim panujesz.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw sercowych. W związku możesz liczyć na miłosną aurę, która pozytywnie wpłynie na wasze życie seksualne. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się atrakcyjny Lew. Zarzuć na niego swoje sidła. To twoja druga połowa.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Zachowaj równowagę między pracą a odpoczynkiem i nie przemęczaj się bez potrzeby. Nadmierny wysiłek i tak nie zostanie doceniony.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twój system nerwowy stanie się jeszcze bardziej wrażliwy. Najmniejszy drobiazg będzie w stanie wytrącić cię z równowagi. To efekt przemęczenia. Jak najszybciej zrób sobie wolne od wszystkiego.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie wyżywaj się na nim, gdy coś pójdzie ci nie tak. Twój partner to przyjaciel, a nie wróg. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym spędziłaś ostatnią imprezę, nie odezwie się do ciebie. Gdy wasze drogi znów się splotą, nie poruszaj tego tematu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pomyślnie. Merkury będzie ci sprzyjał i obdarzy cię intuicją. Twoje decyzje okażą się bezbłędne.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-11-10 10:24:55

re: Horoskop tygodniowy 10.11. - 16.11.

Dzięki, Nunilo!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1