Horoskop tygodniowy 10.10. - 16.10.

10 Października 2016

Jak zapowiada się najbliższy tydzień? Sprawdź, co zapisane jest w gwiazdach.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Stres, który odczuwasz na co dzień, negatywnie wpłynie na twoje samopoczucie. Twoja odporność spadnie i nabawisz się przeziębienia. Nie ignoruj pierwszych sygnałów choroby i jeśli to możliwe, kilka dni spędź w domu pod kocem z kubkiem gorącej herbaty w dłoni.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię podejrzewać o zdradę. Zastanów się, skąd się biorą u niego te przypuszczenia. Być może dajesz mu ku temu powody. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się przyjaźnisz, poczuje do ciebie coś więcej. Nie rób nic wbrew sobie przez wzgląd na waszą znajomość. Jeśli nie zaiskrzyło do tej pory, raczej się to nie zmieni.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych przychylność losu. Fortuna będzie ci sprzyjać i uda ci się zarobić nadprogramowe pieniądze. Uregulujesz rachunki i odłożysz sobie trochę grosza na później.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie dasz się jesiennej chandrze i zamiast narzekać, będziesz żyła pełnią życia. W podtrzymywaniu dobrego humoru pomoże ci hobby. Nowe zainteresowanie sprawi, że odzyskasz zachwianą ostatnio pewność siebie. 

Miłość i seks: Masz faceta? Twoje libido spadnie, ale wasz związek na tym nie ucierpi. Partner uszanuje ten fakt i nie będzie naciskał. W weekend także wykaż się wyrozumiałością i nie rób mu wyrzutów, jeśli będzie chciał spędzić więcej czasu z kolegami. Jesteś singielką? Zauważysz dużą zmianę w swoim postrzeganiu mężczyzn. Przestaniesz być taka krytyczna i dasz zielone światło facetowi, którego jeszcze kilka tygodni wcześniej w ogóle nie zauważałaś.

Kariera i pieniądze: W pracy lepszy okres. Szef powierzy ci nowe obowiązki, z którymi świetnie sobie poradzisz. Niewykluczona premia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-10 15:14:54

"W weekend znajdź czas dla siostry. Twoja otucha jest jej potrzebna." Taa... nie mam siostry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-10 08:30:27

Hej, jezeli mój znak zodiaku to ryby a w papilocie wychodzi, że jestem wodnik (20.02) to co mam czytac? Bo jak narazie czytam i to i to i wierze troche w to i troche w to. Dzieki :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1