HOROSKOP: Co czeka Cię w tym tygodniu?

10 Kwietnia 2017

Co przyniesie los w tygodniu przedświątecznym?

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W najbliższych dniach znajdź czas na rozrywki, nawet jeśli gonią cię obowiązki. Życie jest po to, by z niego korzystać – to jedynie kwestia dobrej organizacji. Zrób listę spraw, które nie mogą czekać, a resztę odłóż na potem. Piątek sprzyja niezapowiedzianym wizytom.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. W twoim związku nic cię nie zaskoczy, ale nie miej o to pretensji do partnera. Relacja to układ dwóch stron i jeśli coś nie gra, to także z twojej winy. Jesteś singielką? Wesoły Lew zacznie wysyłać ci sprzeczne sygnały. Będziesz się zastanawiać, czy ten dowcipniś przypadkiem się tobą nie bawi. Posłuchaj intuicji.
Kariera i pieniądze: To świetny tydzień dla spraw zawodowych. Wszystko będzie szło jak z płatka przy minimalnym nakładzie energii. W drugiej połowie tygodnia współpracownik będzie chciał wykorzystać twoją dobroć. Nie daj mu się.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Zaczniesz ulegać wszelkim pokusom. Od chipsów i lodów do flirtów przy barze. Będziesz bawić się świetnie, ale w niedzielę dopadną cię wyrzuty sumienia. Uświadomisz sobie, że trochę przesadziłaś i że nie o to w życiu chodzi. Nie zadręczaj się. Jesteś tylko człowiekiem.
Miłość i seks: W miłości światło Jowisza. Jego ciepło i blask zagoszczą w twoim sercu. Poczujesz się dobrze sama ze sobą i w towarzystwie mężczyzny, na którym ci zależy. Przestaniesz prowadzić miłosne gierki i staniesz się bardzo szczera. Zaczniesz mówić o tym, co wcześniej skrzętnie skrywałaś. Twój ukochany ośmielony twoją wylewnością także się przed tobą otworzy. Dowiesz się o sprawach, które wiele ci wyjaśnią.
Kariera i pieniądze: W pracy nie wychodź przed szereg. Twojej kreatywności i tak teraz nikt nie doceni. Rób swoje i nie eksploatuj się za bardzo. Nadgodziny to kiepski pomysł.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz