Horoskop tygodniowy 09.10. - 15.10.

09 Października 2017

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Mars wzmocni twoją pewność siebie. Będziesz bojowo nastawiona do świata i ludzi. Ktoś, kogo do tej pory traktowałaś łaskawie, dostanie od ciebie reprymendę. W okolicach czwartku uważaj na kieszonkowców.
Miłość i seks: W miłości nie najlepiej. Zajmiesz się bieżącymi sprawami i zapomnisz o bliskim mężczyźnie. Twój wybranek poczuje się odrzucony i znajdzie pocieszenie w ramionach innej kobiety. Przed wami trudne chwile. Wasza relacja zostanie wystawiona na próbę. To, co się wydarzy w kolejnych dniach, zaważy na waszej przyszłości.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej, ale nie zauważysz tego. Wręcz przeciwnie, zamiast oszczędzać, będziesz wydawać. Nie tędy droga. Zacznij myśleć perspektywicznie.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W twoim życiu znów się zadzieje. Ruszysz z kopyta, a napotkane przeszkody pokonasz niczym taran. Tak trzymaj! Do odważnych świat należy. Piątek to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany powie o jedno zdanie za dużo. Tym razem nie wybuchniesz. Twoja powściągliwość zaskoczy partnera i zarazem go otrzeźwi. Następny raz się nie powtórzy. Jesteś singielką? Spodoba ci się przyjaciel koleżanki. Niestety ich relacja będzie niejasna i tylko pozornie czysto koleżeńska. Zanim podejmiesz działanie, upewnij się, czy nie ma między nimi silnego uczucia.
Kariera i pieniądze: W pracy sukces, który się opłaci. W środę wpadną ci nadprogramowe pieniądze. W sobotę zagraj totolotka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kapucyn
(Ocena: 1)
2017-10-12 22:21:24

tak

Zawiodłam się. Me rozczarowanie sięga dna dna D N A. NIC SIĘ NIOE ZGADASNBUASOFUIIOAFSOHIAPFS. ONIE.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1