Horoskop tygodniowy: Rak powinien wstrzymać się ze zmianą pracy, a Baran zauroczy się w kimś z wzajemnością

09 Lipca 2018

Przekonaj się, co przyniosą najbliższe dni.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Najbliższe dni poświęć rodzinie i przyjaciołom, których ostatnio zaniedbałaś. Nie tłumacz się brakiem czasu, tylko pomyśl, w jaki sposób odświeżyć relacje, na których ci zależy.
Miłość i seks: Szczęście się do ciebie uśmiechnie. W twoim otoczeniu pojawi się godny uwagi mężczyzna, który od razu ci się spodoba i to z wzajemnością. Jesteś w związku? Uda wam się dojść do porozumienia w bardzo ważnej sprawie, która między tobą a partnerem powodowała dotąd sprzeczki i nieporozumienia.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu będziesz musiała się zastanowić, co dalej z twoją drogą zawodową. Niewykluczone, że kierunek, który wybrałaś, to niewypał. Chyba najwyższy czas zweryfikować swoje oczekiwania i potrzeby.

Znaki zodiaku, z którymi nie warto się przyjaźnić. Jesteś na tej liście?

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach uważaj, komu się zwierzasz, zwłaszcza z najintymniejszych sekretów. Może się okazać, że trafisz na dwulicową osobę, która postanowi wykorzystać przeciwko tobie usłyszane informacje.
Miłość i seks: Szykuje się rewolucja w sprawach uczuciowych! Jeśli jesteś singielką, spodziewaj się, że na twojej drodze pojawi się ktoś, kto może zmienić twoje życie. Jeśli natomiast jesteś w związku, wydarzy się coś, na co długo czekałaś. Wasza relacja przejdzie na wyższy poziom.
Kariera i pieniądze: W pracy ktoś publicznie cię skrytykuje. Trudno będzie ci przejść nad tym do porządku dziennego. Dojdziesz do siebie dopiero pod koniec tygodnia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz