Horoskop tygodniowy: Skorpion zarobi dodatkowe pieniądze, a Lew zakocha się z wzajemnością

09 Kwietnia 2018

Wiosna wkroczyła do naszego życia... Jakie przyniesie wydarzenia? Dowiedz się ze swojego horoskopu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Masz żal do koleżanki, że źle cię potraktowała? Spróbuj spojrzeć na sytuację jej oczami. Im szybciej rozmówicie się w trudnej sprawie i im wcześniej wszystko sobie wyjaśnicie, tym prędzej będzie między wami jak dawniej.
Związki i seks: Partner zacznie zachowywać się tajemniczo, ale nie bierz tego do siebie. Każdy ma czasem gorsze chwile. Bądź dla niego wsparciem, lecz się nie narzucaj. Niedługo wszystko wróci do normy. Jesteś singielką? Dyskoteka to nie najlepsze miejsce na poszukiwania wartościowych mężczyzn.
Kariera i finanse: To dobry moment na zmianę pracy. Jeśli czujesz, że dusisz się na obecnym stanowisku, zastanów się, gdzie chciałabyś pracować i to tam skieruj swoje kroki. Najpierw przygotuj jednak atrakcyjną aplikację.

Zobacz także: Cechy, których faceci nie znoszą w Twoim znaku zodiaku


Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz miała nie najgorsze samopoczucie, ale w okolicach weekendu uważaj na zazdrośników, bo mogą napsuć ci krwi. Lepiej unikaj ludzi, którzy wytwarzają złą energię.
Związki i seks: Partner złoży deklarację, na którą od dawna czekałaś. Będziesz szczęśliwa, ale jednocześnie nieco wystraszona. Omów z nim to, co cię gryzie. Jesteś singielką? To się na razie nie zmieni, ale nie będziesz zaprzątać sobie tym głowy. I dobrze – w końcu zrozumiesz, że wolny stan również ma mnóstwo zalet.
Kariera i finanse: Jeśli marzy ci się coś, co związane jest z większym wydatkiem – np. podróż albo wymiana telefonu, już dziś zacznij oszczędzać. Zdziwisz się, jak szybko potrzebna suma zbierze się na twoim koncie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz