Horoskop tygodniowy 09.03. - 15.03.

09 Marca 2015

Wróżka Nunila zagląda w karty i już wie, co czeka was w tym tygodniu!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Poczujesz nadchodzącą wiosnę. Staniesz się bardziej energiczna i otwarta na nowe doświadczenia. Zanim przystąpisz do działania, nadrób zaległości i przeprowadź gruntowne porządki – zwłaszcza w garderobie.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Zmienisz stosunek do partnera i przestaniesz go zaniedbywać. Wasze uczucie rozkwitnie na nowo. Jesteś singielką? Więcej wiary w siebie! Jesteś atrakcyjna i niejeden facet chciałby z tobą być. Wystarczy, że wyjdziesz z domu z uśmiechem.

Kariera i pieniądze: Przed tobą okazja do zarobienia dobrych pieniędzy. Dopomóż losowi i przyłóż się do tego projektu. Wtorek sprzyja zawieraniu transakcji.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: To, co do tej pory wydawało ci się nieosiągalne, znajdzie się w zasięgu twoich rąk. Merkury będzie ci sprzyjał, a jego wpływ pomoże ci się znaleźć we właściwym miejscu i czasie. Wykorzystaj dobrą monetę.

Miłość i seks: W miłości galimatias. W twoim życiu pojawi się mężczyzna, który wywróci twój świat do góry nogami. Znajdziesz się w skomplikowanej sytuacji, a wyjście z niej będzie wiązało się z wyrzeczeniami. Uporządkuj swoje sprawy sercowe jak najszybciej.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Będziesz miała więcej wolnego i znajdziesz czas na uporanie się z zaległościami. W okolicach piątku nie wdawaj się w zbędne dyskusje z szefem. Może się to dla ciebie źle skończyć.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-03-09 21:23:28

re: Horoskop tygodniowy 09.03. - 15.03.

Co tu robią Lily i James Potter? o_o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
harry
(Ocena: 5)
2015-03-10 13:54:59

całujo sie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1