Horoskop tygodniowy 09.01. - 15.01.

09 Stycznia 2017

Co dobrego przyniesie ten tydzień? Dowiedz się od wróżki Nunili.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz potrzebować więcej odpoczynku. Niestety, bliscy tego nie zauważą. Zamiast spuszczać uszy po sobie, powiedz im o tym. Czasami o niektórych sprawach należy mówić głośno. W piątek dostaniesz miłą wiadomość od osoby, z którą kiedyś łączyło cię coś pięknego.

Miłość i seks: W miłości dużo wrażeń, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Twój adorator stanie na głowie, by ci się przypodobać, więc w najbliższych dniach czeka cię wiele atrakcji. Doceń jego starania. Komplement z twoich ust będzie dla niego bezcenny. Masz faceta? Twój ukochany zrobi ci niespodziankę. Jego kreatywność zaimponuje ci. Czeka cię niezapomniany weekend.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna pogorszy się. Nie panikuj i zamiast pożyczać pieniądze od przyjaciół, zaciśnij pasa. Jedna para butów mniej wbrew pozorom nie wpłynie na twój standard życia.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zadbaj o urodę, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Wizyta u kosmetyczki sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa kobieta. W drugiej połowie tygodnia unikaj forsownych ćwiczeń. Wisi nad tobą widmo kontuzji.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej optymizmu. Zaczniesz podchodzić do relacji damsko-męskich z większym dystansem i przestaniesz się przejmować każdym słowem. Uwierzysz, że miłość jest na wyciągnięcie ręki, i rzeczywiście pojawi się ona obok ciebie. Uważaj, by jej nie przegapić.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzyko, które się opłaci. Postawisz wszystko na jedną kartę i będzie to genialny ruch z twojej strony. Wtorek to dobry dzień na sfinalizowanie ważnej umowy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-09 11:23:33

Ja jestem spod znaku Byka, a chłopak, z którym od niedawna się spotykam - Raka. Wiecie może czy te dwa znaki zodiaku do siebie pasują? Bo nie wiem, czy się angażować, czy sobie odpuścić tę znajomość

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-09 11:44:53

skoro bierzesz możliwość odpuszczenia sobie znajomości ze względu na znaki zodiaku to... odpuść :P biedny chłop

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1