Horoskop tygodniowy 08.08. - 14.08.

08 Sierpnia 2016

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Znajdź czas dla ludzi, którzy pomogli ci, gdy byłaś w psychicznym dołku. Nowe znajomości są zawsze atrakcyjne, ale nie zapominaj, że najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie. Poniedziałek to dzień zaskakującej wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzicie udany czas, ale jak zwykle nie zabraknie sporadycznych sprzeczek. Nie wyolbrzymiaj tego problemu, emocje zawsze towarzyszą uczuciom. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, z którym flirtuje twoja koleżanka. Nie skreślaj go, bo ten facet nie jest nią na poważnie zainteresowany.

Kariera i pieniądze: Poczujesz, że wypalasz się zawodowo. Ciężko będzie ci się skupić, a to, co do tej pory sprawiało ci przyjemność, stanie się męczące. Pomyśl o krótkim urlopie. Gdy wrócisz wypoczęta, wszystko wyda ci się lepsze.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie, ale źródłem problemu będziesz ty sama. Twoje życie jest zbyt eksploatujące i dobrze wiesz, że nie da się oszukać organizmu. Zmień złe nawyki jak najszybciej.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek rozkwitnie i stanie się bardziej romantyczny. Jeśli ostatnio brakowało ci adoracji ze strony partnera, to między wami zapanuje zmysłowa atmosfera. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który wreszcie będzie kimś, komu warto zaufać. Daj mu zielone światło. Najwyższa pora, byś przestała tracić czas na toksyczne znajomości.

Kariera i pieniądze: Trafi ci się dodatkowe zlecenie. Podejmij się go, nawet jeśli trudno ci się wyrobić z zawodowymi obowiązkami. Będziesz miała szansę sporo zarobić, a dodatkowe pieniądze bardzo ci się przydadzą pod koniec tygodnia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz